Uluslararası İstanbul İplik Fuarı - Online Bilet

Online biletiniz hakkında önemli bilgiler:

- Bilet ücreti kişi başı 150 TL’dir. (Fuarı ziyaret etmek için alacağınız biletlerden ve otoparklardan elde edilecek gelir, deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza yardım için gönderilecektir.)
 
-  İstanbul İplik Fuarı’nın online bileti sadece fuar web sitesi üzerinden satılmaktadır. Farklı sanal ortamlarda ve fuar alanı girişi dışında satılan biletlere itibar etmeyiniz. 
 
- Tek seferde birden çok online bilet satın almanız mümkündür. Satın aldığınız online bilet adedi kadar ziyaretçi kayıt formu linki e-posta adresinize iletilir ve bu ziyaretçi kayıt formu linkinden/linklerinden bir (1) e-posta adresi kullanılarak sadece tek bir (1) ziyaretçi için kayıt oluşturabilirsiniz

- Bir (1) bilet bir (1) ziyaretçi için geçerlidir ve biletiniz ile üç (3) gün boyunca (1-2-3 Haziran Perşembe-Cumartesi 2023) fuarı ziyaret edebilirsiniz. 

- Satın almış olduğunuz bilet ile ilgili gönderilen e-postanın bazı durumlarda önemsiz klasörüne düşebileceğini önemle hatırlatırız. Şayet online bilet ile ilgili bilgilendirme e-postası ulaşmamış ise öncelikli olarak önemsiz klasörünüzü kontrol etmenizi rica ederiz.

- Bilet fiyatlarına ait dönemler aşağıdaki tablodaki gibidir.
 
16 Nisan'a kadar 150 TL
17 Nisan - 31 Mayıs arası 200 TL
1 - 3 Haziran (Fuar esnası) 250 TL


- Daha fazla bilgi veya soru için [email protected]  adresinden proje ekibimize ulaşabilirsiniz. 


Online Bilet İçin Tıklayın

Ziyaret Saatleri

1-2 Haziran 2023 / 10.00 - 18.00
3 Haziran 2023 / 10.00 - 17.00