Binlerce iplik çeşidini bir arada görme ve sizin için en uygun ürünü rakiplerinin arasından seçebilme imkanı bulacağınız Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’nda geçireceğiniz 3 günü çok daha verimli bir şekilde değerlendirmek sizin elinizde.

Size önerdiğimiz 4 adımı takip ederek daha verimli bir fuar deneyimi yaşayabilirsiniz.

1-Online Biletinizi Fuardan Önce Alın
Fuardan önce alacağınız online bilet ile fuarı ücretsiz ya da indirimli olarak ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza gelen yaka kartınızı fuar girişinde okutarak kapıda zaman kazanabilirsiniz.
Online bilet ile hem zamandan tasarruf edin hem de ücretsiz ya da indirimli bilet fırsatından yararlanın.

2-Katılımcı Listemizi İnceleyin
Web sitemizde yayınladığımız katılımcı listemizi inceleyerek aradığınız ürünleri sergileyen firmaları fuardan önce belirleyebilirsiniz. Fuarda görüşeceğiniz firmaları önceden belirleyerek görüşme takviminizi oluşturabilir ve fuarda zamanınızı daha etkin kullanabilirsiniz.
Şimdi katılımcı listemizi inceleyin.

3-Gezi Güzergahınızı Oluşturun
Fuardan önce web sitemizde yayınlanacak olan yerleşim planımızdan hareketle fuarda görüşmek istediğiniz firmalar için bir gezi güzergahı oluşturun. Planlı bir şekilde firma ziyaretinizi yaparak daha çok firma ile görüşmek için kendinize zaman yaratın.

4-Özel Olarak Oluşturulan Sergi Alanını Ziyaret Edin
Trendleri yakından takip edebilmeniz için fuarda özel olarak oluşturulmuş alanda sergilenen ürünleri mutlaka inceleyin. Trend renkler, güncel konular üzerine hazırlanan alanda yer alan ürünleri inceleyerek vizyonunuzu daha da geliştirin, gelecek adımlarınızı planlı olarak atın.